Overgangskoppeling van tyleen naar een meerlagenbuis

Deze speciaal gemaakte koppeling maakt het mogelijk om een stevige verbinding te maken tussen een tyleenslang en meerlagenbuis. De overgangskoppeling tyleen alu-knel bestaat uit 2 losse onderdelen van Bonfix (messing) en Unidelta (pp), en worden eenvoudig aan elkaar bevestigd doormiddel van schroefdraad (tyleen koppeling binnendraad en messing knel koppeling met buitendraad). De onderdelen zijn ook uit elkaar te halen.
Bij het monteren is geen perstang nodig, wel een afdichtingsmiddel zoals teflontape of kolmat tape. Door het schroefdraad te voorzien van een afdichtingsmiddel ontstaat er een waterdichte verbinding.
Het grote voordeel van deze combinatie is dat je geen speciale perstang nodig hebt. Met een steeksleutel of moersleutel kun je de messing fitting in de unidelta koppeling draaien en de messing moer aandraaien zodat deze de meerlagenbuis goed vast klemt.
Merknaam | Unidelta |
---|---|
Aansluiting | alu-knel, klem |
Materiaal | PP |