Artikel 1001467
0.0
-
0 reviews
Uponor mantelbuis zwart meerlagenbuis 25mm
calcActive())">
Aan 1 stuk geleverd
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 2,74
excl. BTW:
€ 2,26
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Uponor mantelbuis zwart voor meerlagenbuis 25 mm is een stevige beschermbuis die per meter wordt verkocht. Deze zwarte mantelbuis is ontworpen om meerlagenbuizen extra bescherming te bieden tegen slijtage en beschadigingen, zowel tijdens de installatie als in gebruik. Ideaal voor het beschermen van leidingen in uiteenlopende installaties, zorgt deze mantelbuis voor een duurzame en betrouwbare oplossing voor 25 mm meerlagenbuizen.
| Gewicht | 0,1 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 29 mm |
| Binnenwand | geribbeld |
| Buitendiameter | 35 mm |
| Buitenwand | geribbeld |
| Diameter | 25 mm |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | flexibele waterleidingen t/m 25 mm |
| Materiaal | PE |
| Max. lengte | 50 meter |
| Merknaam | Uponor |
| Trekkoord | nee |
| Verkrijgbaar per meter | ja |
| Wanddikte | 3 mm |
Schrijf zelf een beoordeling