Artikel 2294
0.0
-
0 reviews
Bonfix teflon tape rol á 12 meter KIWA GASTEC
calcActive())">
Bonfix teflon tape rollengte 12 meter, dikte 1 mm, breedte 12 mm. Voorzien van zowel KIWA als GASTEC keurmerken.
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 1,61
excl. BTW:
€ 1,33
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Bonfix teflon tape rollengte 12 meter, dikte 1 mm, breedte 12 mm. Voorzien van zowel KIWA als GASTEC keurmerken en daarmee geschikt voor gebruik bij draadfittingen in waterleidingen en gasbuizen.
Tape voor het afdichten van metalen en kunststof schroefdraadverbindingen.
Toepasbaar voor o.a. water-, zuurstof, stoom, brandstoffen, oplosmiddelen en zuren. Ook geschikt voor gas.
- 100% P.T.F.E
- Chemicaliënbestendig
- Schimmelbestendig
- UV-bestendig
- Verwijderbaar
- Direct belastbaar
| Artikelnummer fabrikant | 81705 |
|---|---|
| Drukklasse | 0,2 bar |
| Kleur | wit |
| Hoogte | 0,1 mm |
| Keurmerk | Gastec QA, KIWA |
| Lengte | 12 meter |
| Maximale druk | 0,2 bar |
| Maximale vloeistoftemperatuur | 260 °C |
| Merknaam | Bonfix |
| Minimale vloeistoftemperatuur | -100 °C |
Schrijf zelf een beoordeling
Bijpassende producten
Populair