Artikel 1001039
0.0
-
0 reviews
Uponor mantelbuis zwart meerlagenbuis 32mm 25 meter
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 110,71
excl. BTW:
€ 91,50
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
De Uponor mantelbuis zwart voor meerlagenbuis 32 mm, geleverd op een rol van 25 meter, biedt uitstekende bescherming voor meerlagenbuizen tijdens installatie en gebruik. Deze mantelbuis voorkomt slijtage en beschadigingen, waardoor de levensduur van water- en verwarmingsinstallaties wordt verlengd en een lekvrije, duurzame werking gegarandeerd is.
| Gewicht | 4,08 kg |
|---|---|
| Binnendiameter | 35,9 mm |
| Binnenwand | geribbeld |
| Buitendiameter | 43 mm |
| Buitenwand | geribbeld |
| Diameter | 32 mm |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | flexibele waterleidingen t/m 32 mm |
| Lengte | 25 meter |
| Materiaal | PE |
| Merknaam | Uponor |
| Trekkoord | nee |
| Wanddikte | 3,55 mm |
Schrijf zelf een beoordeling