Artikel 5266
0.0
-
0 reviews
Rain Bird Eagle 900-E volle cirkel
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 486,01
excl. BTW:
€ 401,66
excl. BTW:
Op voorraad
1 tot 2 werkdagen
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
| Type aansluiting | binnendraad |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Hoogte | 340 mm |
| Materiaal | kunststof |
| Maximaal sproeibereik | 28 meter |
| Maximale druk | 10,3 bar |
| Merknaam | Rain Bird |
| Minimaal sproeibereik | 21,3 meter |
| Pop-up hoogte | 5,7 cm |
| Sproeihoek | 360 °, boog 25 ° |
Schrijf zelf een beoordeling
Bijpassende producten
Populair
Populair