Artikel 1008115
0.0
-
0 reviews
RainBird bubbler type 1404, ½” binnendraad
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 14,91
excl. BTW:
€ 12,32
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
| Type aansluiting | binnendraad |
|---|---|
| Diameter inch | 1/2 '' |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | Rainbird 1400 serie |
| Hoogte | 25 mm |
| Materiaal | kunststof |
| Maximaal sproeibereik | 0,91 meter |
| Maximale druk | 6,2 bar |
| Merknaam | Rain Bird |
| Minimaal sproeibereik | 0,3 meter |
| Minimale druk | 1,4 bar |
| Sproeihoek | 360 ° |
| Waterverbruik | 72 - 432 l/uur |
Schrijf zelf een beoordeling
Bijpassende producten
Populair